Zapraszam do zapoznania się z ofertą zagospodarowanej działki znajdującej się na peryferiach wsi Ostrowin. Enklawa lasów państwowych oraz występujące w pobliżu jeziora czynią to miejsce wyjątkowym i sprawiają, że miejsce to świetnie sprawdzi się do zamieszkania lub do ulokowania kapitału w gruncie.
Na gruncie właściciel ulokował:
- wiatę garażową z możliwością zagospodarowania antresoli,
- bramę wjazdową z pełnym ogrodzeniem siatką wokół granic,
- garaż typu blaszak,
- ogródek warzywny tunelem foliowym,
- drewutnię, ul i kompostownik,
- do nieruchomości zostało doprowadzone przyłącze prądu.
Media: otrzymane pozwolenie na szambo, przyłącze prądu, w 2023 r. Gmina Ostróda zamierza zrealizować budowę wodociągu oraz kanalizacji do punktu infrastruktury technicznej. Dojazd: drogą utwardzoną
Działka położona jest w zwartym kompleksie. Bliskość lasów państwowych podkreśla wyjątkowość tego miejsca oraz zapewnia kontakt z naturą. W połączeniu z występującymi drogami leśnymi oraz jeziorami jest to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku.
Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową lub rekreacyjną. Maksymalna intensywność zabudowy wynosi 30% przy czym co najmniej 65% terenu powinna pozostać biologicznie czynna.
Ostrowin jest bardzo dobrze skomunikowana z krajem za pośrednictwem "starej E77" do której jest tylko 3,5 km, do Ostródy 13 km, do Olsztyna 43 km, do Gdańska 146 km, do Warszawy 200 km.
Do ceny należy doliczyć prowizję biura nieruchomości w kwocie 1900 zł brutto.
Zapraszam na prezentacje tel:727-929-416- odbieram telefony także późnymi wieczorami i w weekendy.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości i dokumentów oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.”