Agenci Biura nieruchomości Ostróda

Amadeusz Witt

Właściciel, Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Geodeta, Specjalista ds. Sprzedaży Działek

call733 890 820mailbiuro@nwitt.pl


Z wykształcenia jestem geodetą, z praktyki od 2013 roku specjalistą od korzystnej sprzedaży nieruchomości gruntowych. Wiem, że zadowolenie moich klientów przekłada się na satysfakcję z wykonanej pracy oraz na najlepszą reklamę- większość moich nowych klientów pochodzi z polecenia.

Celowo działam pod własnym nazwiskiem od 23.02.2018r. biorąc pełną odpowiedzialność za powierzone mi nieruchomości, które często stanowią majątek życia moich klientów. Od tamtego czasu pośredniczyłem w sprzedaży ponad 350 działek.

Jeżeli posiadasz grunt na sprzedaż to jestem najlepszą osobą, która może się tym zająć. Wypróbuj mnie bez kosztów i zobowiązań- chętnie zapoznam się z Twoją nieruchomością i przedstawię pomysł na jej sprzedaż. W ramach współpracy wykonuję, także czynności których nie wykonują inni pośrednicy:

  • przekształcam działki rolne na budowlane,
  • wykonuję projekt podziału działki, który będzie optymalny pod względem przyszłej ceny sprzedaży,
  • optymalizacja pod względem ponoszonych podatków i opłat,
  • wykonuję zdjęcia i filmy z użyciem drona.

Elwira Sobolewska

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań i Domów

call733 890 821mailelwira@nwitt.pl


Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży. Z pasja podchodzę do zawodu jakim jest pośrednictwo w sprzedaży Nieruchomości. Kieruje się mottem „nie każda nieruchomość wygląda jak spod igły ale każda ma potencjał”.

Moja bezpośredniość oraz zaangażowanie ma fundamentalny wpływ na szybkość i skuteczność sprzedaży. Zapraszam do kontaktu.

Radosław Bolumiński

Specjalista od Nowoczesnego Marketingu

call727 929 416mailradek@nwitt.pl


Zaczynałem swoją przygodę ze sprzedażą w marketingu sieciowym, gdzie przez 6 lat doskonaliłem swoje umiejętności poprzez liczne szkolenia. Moim największym sukcesem jest wykład na warsztatach sprzedażowych dla 1500 osób. Obecnie wykorzystuję tę cenną wiedzę w biurze nieruchomości Ostróda WITT, koncentrując się głównie na nowoczesnych strategiach marketingowych.

Jako certyfikowany pilot drona, tworzę profesjonalne zdjęcia i filmy, które następnie dostosowuję do różnych platform społecznościowych.

Zachęcam do skorzystania z darmowej konsultacji, podczas której chętnie zapoznam się z Twoją sytuacją i przedstawię pomysł na sprzedaż nieruchomości. Połączę siły marketingowe z praktycznym podejściem do branży nieruchomości, co owocuje najlepszymi rezultatami.