Korzystne kupno nieruchomości

Znajdź swoje miejsce na ziemi razem z Biurem nieruchomości Ostróda WITT 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kupno nieruchomości to decyzja nierzadko na całe życie. Kupując u nas otrzymasz nasze wsparcie i doświadczenie dzięki czemu proces będzie przyjemny i pozbawiony stresu. Daj się przekonać poniższymi korzyściami jakie płyną z wspólnej współpracy:

Bezpieczeństwo - zaufanie jest ważne ale kontrola jest lepsza. Każda sprzedawana przez nas nieruchomość jest sprawdzana pod względem prawnym za co bierzemy odpowiedzialność.

Kompleksowa obsługa - Twoja decyzja a nasze działanie prowadzące do finalizacji zakupu od A do Z. Oszczędzasz czas, nerwy i pieniądze- umowa przedwstępna biurowa jest w ramach współpracy bezpłatna.

Elastyczność w działaniu - jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, pracujemy nawet w weekendy, aby znaleźć dogodny termin dla wszystkich.

Transparentność - nie skrywamy adresów nieruchomości. Jeśli chcesz zobaczyć lokalizację i okolicę, wystarczy zadzwonić - podamy Ci wszystkie potrzebne informacje, włącznie z adresem, numerem działki/domu i współrzędnymi GPS.

Kredyt hipoteczny - oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego, Twoją rolą będzie jedynie wybór najlepszej oferty dostępnej na rynku.

Największy wybór - jako największe i najszybciej rozwijające się biuro w Ostródzie posiadamy najszerszą ofertę sprzedawanych nieruchomości. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie www.nwitt.pl/oferty lub zadzwoń bezpośrednio do agenta wyspecjalizowanego w konkretnym segmencie nieruchomości.