Korzystna sprzedaż nieruchomości

Naszym celem jest korzystna sprzedaż powierzonych nam nieruchomości. Mając na uwadze potrzeby sprzedających- szybkiego doprowadzenia do transakcji oraz uzyskania wysokiej ceny stosujemy sprawdzone i skuteczne metody. Idziemy też z duchem czasów- sprawdzamy i wdrażamy nowe metody i technologie. W zależności od rodzaju nieruchomości, podejmujemy konkretne działania, by zapewnić udane transakcje:

Nowoczesny marketing

Na pokładzie naszego zespołu mamy specjalistę od sztucznej inteligencji, social mediów oraz grafika komputerowego. Korzystamy z facebooka, YouTuba, Instagrama, TikToka, Linkedlna aby dotrzeć do szerszej grupy kupujących.

Najskuteczniejsze portale - nasze ogłoszenia są publikowane na wszystkich znaczących portalach z ogłoszeniami nieruchomości. Korzystamy między innymi z otodom.pl, gratka.pl, nieruchomości-online.pl, morizon.pl, olx.pl, allegro.pl, domiporta.pl, domy.pl, oferty.net, nportal.pl, pokato.pl, okolica.pl, lento.pl, trovit.pl, domoferty.pl, znajdzto.pl, noweinwestycje.pl, komercyjne.pl, www.realportico.pl, gethome.pl

Photoshop - profesjonalnie obrabiamy fotografie z użyciem programu graficznego. Lepsze zdjęcia to korzystniejsza sprzedaż. Badania jednoznacznie pokazują, że profesjonalne fotografie w największym stopniu przyczyniają się do zdobycia uwagi potencjalnych kupujących.

Baner - postawienie baneru na nieruchomości to szansa na dotarcie do większej grupy kupujących. Nasze nowe banery 3D mocno rzucają się w oczy.

Regulacja stanu prawnego - jeżeli jest taka potrzeba to zajmiemy się wszystkim co konieczne aby korzystnie sprzedać nieruchomość.

Sprzedaż od A do Z - pragniemy aby sprzedaż za naszym pośrednictwem to była przyjemność. My wyręczamy Cię ze wszystkiego co konieczne w procesie sprzedaży abyś mógł/mogła zająć się własnymi sprawami.

Domy i mieszkania

Home staging - odpowiednie przygotowanie nieruchomości do sesji fotograficznej oraz przed prezentacjami skutkuje szybszą sprzedażą i wyższą ceną. Kluczowy jest efekt „pierwszego wrażenia”. Kupujemy oczami.

Sesja fotograficzna - fotografie wykonane przez profesjonalistę są dobrze doświetlone, pomieszczenia wydają się bardziej przestrzenne, jednym słowem nieruchomość wygląda na nich korzystniej. To kluczowe aby złapać uwagę potencjalnego kupującego i zwiększyć szansę na korzystną sprzedaż.

Szyta na miarę kampania reklamowa - oferta jest budowana i prezentowana w sposób skierowany do docelowej grupy klientów. Przemawiamy językiem korzyści prezentując ukryty potencjał sprzedawanych nieruchomości.

Działki

Widok z „lotu ptaka” fotografi e z drona pokazują w całej okazałości działkę oraz jej korzystne sąsiedztwo. Zdjęcia takie są też zwyczajnie miłe dla oka i ich wykonywanie znacząco podwyższyło nasze wyniki sprzedaży.

Wideo - świat marketingu i sprzedaży idzie w kierunku wideo. Filmy sprzedają a my idziemy z duchem nowych czasów.

Odralniamy - w ramach współpracy przekształcamy grunty rolne na cele mieszkaniowe, rekreacyjne, usługowe. Wielokrotnie sprzedawaliśmy grunty nawet kilku krotnie drożej powyżej propozycji ceny właściciela.

Projekt podziału - każdy geodeta jest w stanie wykonać podział ale tylko nieliczni wiedzą jak to zrobić zgodnie z oczekiwaniami rynku. Właścicielem firmy jest Geodeta i Pośrednik o bogatym doświadczeniu w sprzedaży działek. Gwarantuje to szybszą sprzedaż i wyższą cenę.

Optymalizacja podatkowa - przy sprzedaży gruntów może zaistnieć konieczność płacenia wielu podatków i opłat takich jak VAT, dochodowy, opłata adiacencka, opłata planistyczna. Bardzo często możemy uniknąć płacenia tych danin. My wiemy jak to zrobić !

Zgoda KOWR na sprzedaż - uzyskanie zgody na sprzedaż działki rolnej to droga przez administracyjną mękę. W ramach współpracy bierzemy to na siebie.

Wypróbuj nas za darmo i bez zobowiązań ! Chętnie zapoznamy się z Twoją nieruchomością celem przedstawienia pomysłu na jej korzystną sprzedaż.