Dom na sprzedaż Ostróda (gw), Kajkowo, Henrykowska

7 pokoi
180.00 m²
11 055,56 zł/m2
WITT-DS-1849
Oblicz ratę kredytu

1 990 000 zł

Bez prowizji
Video

Szczegóły oferty

Symbol oferty WITT-DS-1849
Powierzchnia 180,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 175,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 2 720 m²
Liczba pokoi 7
Rodzaj domu wolnostojący
Technologia budowlana pustak
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Wymiary działki 80x40x33,4x20x30x29 m
Garaż jest
Okna DREWNIANE NOWY TYP
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Liczba tarasów 1
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki zadrzewiona
Kształt działki nieregularny
Pokrycie dachu dachówka ceramiczna
Stan budynku do zamieszkania
Ogrodzenie działki mieszane
Rok budowy 2720
Gaz tak - miejski
Woda jest
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie gazowe
Umeblowanie umeblowane
Alarm tak
Odległość do komunikacji publicznej [m] 200 m
Odl. do szkoły [m] 300 m
Tarasy taras duży
Drzwi antywłamaniowe tak
Prąd jest
Kanalizacja miejska
Pomieszczenia
Wyposażenie kuchni naczynia, mikrofalówka, meble kuchenne na wymiar, lodówko-zamrażarka,, lodówka, kuchenka, krzesła, garnki, okap, piekarnik, płyta grzewcza
Liczba łazienek 2
Liczba WC 1
Marcin Piłat

Marcin Piłat

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Napisz wiadomość 34 Ofert

Opis nieruchomości

Dom w stylu włoskim z prywatnym ogrodem 3000 m², sauną i bliskością jeziora Sajmino

Są domy, które dobrze wyglądają na zdjęciach.
I są miejsca, które dopiero na żywo pokazują swoją prawdziwą wartość.

Ten dom przy ul. Henrykowskiej w Kajkowie należy do tej drugiej kategorii.

To komfortowa, w pełni umeblowana nieruchomość o powierzchni około 180 m², położona na pięknie zagospodarowanej działce 2720 m². Z jednej strony — prestiżowe sąsiedztwo nowej zabudowy jednorodzinnej. Z drugiej — zieleń, prywatność, drzewa, sauna, oczko wodne, altana, murowany grill i klimat miejsca, w którym naprawdę można odpocząć.