Dom na sprzedaż Ostróda, Krótka

5 pokoi
188.00 m²
3 984,04 zł/m2
WITT-DS-1859
Oblicz ratę kredytu

749 000 zł

Dom na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Symbol oferty WITT-DS-1859
Powierzchnia 188,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 121,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 696 m²
Liczba pokoi 5
Rodzaj domu wolnostojący
Technologia budowlana beton komórkowy
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Wymiary działki 17x41 m
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Pokrycie dachu papa
Stan budynku BARDZO WYSOKI STANDARD
Podpiwniczenie tak
Ogrodzenie działki ogrodzona
Rok budowy 1979

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Napisz wiadomość 36 Ofert

Opis nieruchomości

Dom po generalnym remoncie | Ostróda | widok na staw | cisza kilka minut od centrum

Są miejsca, które dają coś więcej niż tylko metry kwadratowe.
Dają spokój, prywatność i poczucie, że po przekroczeniu bramy można naprawdę odetchnąć.

Przy spokojnej ulicy Krótkiej w Ostródzie znajduje się dom, który przeszedł gruntowną metamorfozę i dziś jest gotową, dopracowaną nieruchomością dla osób, które nie chcą tracić czasu na remonty, ekipy i niekończące się poprawki.

Dom został wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej i posadowiony na działce o powierzchni 696 m². Budynek jest podpiwniczony, dwukondygnacyjny i oferuje:
– około 121,18 m² powierzchni użytkowej,