Działka na sprzedaż Miłomłyn (gw), Liwa

218000.00 m²
4,69 zł/m2
WITT-GS-1722
Oblicz ratę kredytu

1 022 250 zł

Działka na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty WITT-GS-1722
Powierzchnia 218 000,00 m²

Amadeusz Witt

Właściciel, Pośrednik, Geodeta Specjalista ds. Sprzedaży Działek

Napisz wiadomość 29 Ofert

Opis nieruchomości

Grunty orne w wysokiej kulturze rolnej !

Na sprzedaż kompleks działek rolnych o łącznej powierzchni blisko 21,80 ha, położony w miejscowości Liwa, gmina Miłomłyn (woj. warmińsko-mazurskie).

To oferta dla wymagającego rolnika lub inwestora – ziemia jest utrzymana w doskonałej kulturze, regularnie nawożona i gotowa do dalszej produkcji.

Dlaczego warto zainwestować w tę ziemię?

  • Wysoka kultura rolna: Grunt regularnie wapnowany, nawożony, pryskany i bronowany.
  • Wzorowe zmianowanie: Prowadzone z dbałością o strukturę gleby (pszenica, pszenżyto, rzepak, kukurydza).
  • Naturalne użyźnianie: Wspierane uprawą łubinu w celu zwiększenia żyzności.
  • Elastyczność zakupu: Możliwość zakupu całego kompleksu (4 rozłogi) lub poszczególnych działek/kawałków.

Szczegółowy wykaz działek

Ziemia podzielona jest na 4 dogodne kompleksy (6 działek):

KOMPLEKS 1: Najżyźniejszy kawałek (8,25 ha)

Działka nr 152 – o powierzchni 8,25 ha w cenie 50 000 zł/ha.

  • Atuty: Dojazd drogą asfaltową, bliskość zabudowań. Najwyższa wydajność plonów.
  • Klasyfikacja: