Działka na sprzedaż Ostróda (gw), Szyldak, Parkowa

1143.00 m²
72,00 zł/m2
WITT-GS-1848
Oblicz ratę kredytu

82 296 zł

Działka na sprzedaż

Szczegóły oferty

Symbol oferty WITT-GS-1848
Powierzchnia 1 143,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Standard
Wymiary działki 25x46 m
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana

Amadeusz Witt

Właściciel, Pośrednik, Geodeta Specjalista ds. Sprzedaży Działek

Napisz wiadomość 30 Ofert

Opis nieruchomości

Zapraszam do zakupu działek położonych w centrum wsi Szyldak - oddalonej zaledwie 10 km od Ostródy. Oferta szczególnie atrakcyjna dla osób chcących uciec od zgiełku zatłoczonego miasta przy czym chcą mieć dostęp do infrastruktury dużej wsi (Szkoła Podstawowa z halą sportową, orlik, sklep Dino, place zabaw, gminny park z wiatą, miejscem na ognisko i dostępem do stawu).

W sprzedaży pozostała ostatnia działka budowlana:

- działka A (nr ewid. 117/3) SPRZEDANA !

- działka B budowlana (nr ewid. 18/7) o pow. 1143m2 w cenie 82 296 zł z wydaną decyzją WZ na budowę domu mieszkalnego.

Teren działek w kształcie prostokątów z wjazdem z ulicy Parkowej- co daję pożądany rozstaw względem stron świata (wjazd od strony północnej co pozwala na wybudowanie prywatnej części domu z tarasem skierowanym w kierunku południowym).

Dojazd: drogą gminną asfaltową. Media: prąd, wodociąg i kanalizacja sanitarna na działkach.

Szyldak jest
dobrze skomunikowany z Ostróda, Olsztynem oraz całym krajem za pośrednictwem węzła Rychnowo na drodze S7.